Latviešu valodā     По русски

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „TEXO” saviem klientiem piedāvā dažādus ar būvniecību saistītus pakalpojumus. Mūsu uzņēmumā strādā speciālisti, kuriem ir plaša pieredze gan projektu attīstīšanā, gan būvdarbu vadīšanā, veikšanā un būvuzraudzībā. Būvdarbu veikšanai tiek piesaistīti tikai kvalificēti un prasmīgi celtnieki un amatnieki, tādējādi tiek nodrošināta atbilstoša būvdarbu kvalitāte un darbi tiek veikti optimālos termiņos.

SIA „TEXO” ir izveidota optimāla darbinieku struktūra un piesaistīti visi nepieciešamie speciālisti, tādējādi uzņēmuma darbība ir saskaņota un mērķtiecīga, kā arī mums tiek dota iespēja piedalīties dažādu projektu īstenošanā. Lai paaugstinātu kvalifikāciju un apgūtu jaunas prasmes un iemaņas, SIA „TEXO” darbinieki regulāri piedalās dažādos kursos un semināros.

Pakalpojumu spektrs, ko varam piedāvāt saviem klientiem, ir plašs – vienlīdz veiksmīgi realizējam gan mājokļu, gan rūpnieciskos projektus. Nodarbojamies gan ar jaunu objektu būvniecību, gan ar rekonstrukciju un renovāciju. Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu būvniecības ciklu – mēs veicam gan projektēšanas pakalpojumus, gan inženiertīklu izbūvi, gan apdares darbus.

Izvērtējot ikviena klienta vēlmes un vajadzības, varam piedāvāt finansiāli izdevīgus risinājumus un augstas kvalitātes būvdarbus. Mēs ne tikai realizējam mums uzticētos projektus – nozīmīgs mūsu uzņēmuma mērķis ir veiksmīgas un uz nākotni vērstas komunikācijas veidošana ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem.

Veicot celtniecības darbus ikvienā objektā, liela nozīme tiek pievērsta darba drošības prasību un citu LR normatīvo aktu ievērošanai, tādējādi varam apgalvot, ka mūsu darbinieki strādā drošos un veselībai nekaitīgos apstākļos. Lai garantētu darba drošību un pilnveidotu darba drošības pasākumus mūsu uzņēmumā, SIA „TEXO” sadarbojas ar SIA „Darba drošības centrs”. Šis uzņēmums nodarbina sertificētus un augsti kvalificētus darba drošības speciālistus. Arī mūsu uzņēmumam ir noslēgts sadarbības līgums ar vienu no šādiem speciālistiem, kura kompetenci apliecina iegūtā izglītība – profesionālā pilnveides izglītības programma Ugunsdrošība un aizsardzība mācību centrā „Liepa” (iegūta apliecība Nr. 033449. sērija PA) un profesionālais maģistra grāds darba aizsardzībā Rīgas Tehniskajā universitātē (diploms Nr. 1766, sērija PD C).