Latviešu valodā     По русски

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TEXO"
Reģ. Nr. 40003875095
Juridiskā adere Jāņa Asara ielā 13, Rīgā, LV - 1009
Tālr. 67 293 161, fakss 67 293 160
e-pasts mailto:info@texo.lv
Banka: A/S "SEB Banka", kods UNLALV2X,
Konta Nr. LV63UNLA0050009225775

KARJERAS IESPĒJAS


Mūsu uzņēmuma darbības neapstrīdams pamatprincips un mērķis ir augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšana atbilstoši ikviena klienta vajadzībām. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs piesaistām atbildīgus un strādāt gribošus darbiniekus, kas ir sava amata lietpratēji.

Mēs nepārtraukti pilnveidojamies, savā darbībā ieviešot jaunākos tehniskos un zinātniskos atzinumus būvniecībā, kā arī rūpējamies par mūsu darbinieku pašizglītošanos un izaugsmes iespējām.

Ja arī Jūs vēlaties pievienoties mūsu uzņēmuma kolektīvam, sūtiet savu CV uz mailto:info@texo.lv un mēs ar Jums sazināsimies!

Meklējam tirdzniecības pārstāvjus darbam ar nanoproduktiem!

texonano Visā pasaulē nanoprodukti ir atzīti un tiek plaši pielietoti virsmu apstrādei un aizsardzībai visdažādākajā sfērās – būvniecībā, uzkopšanas servisos, sadzīvē, automašīnu apkopē, utt., taču Latvijā šie produkti ir jaunums. Ja arī Jūs vēlaties piedalīties jaunu produktu popularizēšanā un pārdošanā, piesakieties!

Jūsu darba pienākumos ietilps:

Mēs no Jums sagaidām:

Mēs Jums varam piedāvāt:

Par priekšrocību uzskatīsim:

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: antra@texo.lv. Ar mūs interesējošajiem kandidātiem mēs sazināsimies personīgi (ja Jums ir kādi jautājumi, rakstiet, informācijas aprite tiek organizēta elektroniski).

Paldies par izrādīto interesi un ceram uz sadarbību!